O projekcie

Strona główna Siemacha Spot Wrocław O projekcie

amrest siemacha magnolia

Nowoczesne centrum rozwojowo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży - SIEMACHA  Spot Wrocław w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu to pierwszy tak duży projekt społeczny AmRest, realizowany w ramach strategii społecznej odpowiedzialności firmy. Placówka powstała dzięki współpracy naszej firmy ze Stowarzyszeniem SIEMACHA, spółką Multi Poland zarządzającą CH Magnolia Park oraz z Miastem Wrocław. 

SIEMACHA Spot Wrocław to wyjątkowe miejsce spotkań młodych ludzi, którzy tworzą pełną energii i pomysłów społeczność, a swoje talenty przekuwają w przeróżne umiejętności dające szansę na lepszy start w dorosłe życie.  Oferta i wyposażenie placówki spełniają najwyższe standardy. Starannie zaaranżowane wnętrze, wysokiej jakości sprzęt komputerowy, pracownia muzyczna przypomina profesjonalne studio nagrań. Wyjątkowa kuchnia warsztatowa, w której wychowankowie uczą się gotować i przyrządzać smakowite potrawy, to serce placówki.

Z oferty SIEMACHA Spot Wrocław w Magnolia Park mogą korzystać dzieci i młodzież w wieku szkolnym, którzy szukają bezpiecznego i twórczego środowiska rówieśników oraz możliwości rozwoju pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogów, psychologów i edukatorów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Od wychowanków oczekujemy osobistego zaangażowania i aktywnego udziału w tworzeniu społeczności rówieśników. Aby do niej dołączyć należy odwiedzić placówkę wraz z rodzicami lub opiekunami prawnymi. Podczas spotkania wypełniana jest Karta Wychowanka, zawierająca podstawowe dane oraz pisemną zgodę na udział dziecka w zajęciach. Zapisy na zajęcia trwają cały rok.

AmRest jest jednym z inspiratorów powstania SIEMACHY Spot we Wrocławiu. Chcemy dać od siebie coś więcej niż tylko sfinansowanie inwestycji. Wiemy, że w naszej firmie jest ogromny apetyt na zaangażowanie społeczne. Działalność Siemacha Spot we Wrocławiu stwarza wiele możliwości również dla pracowników AmRest i ich bliskich do podzielenia się swoimi zasobami: wiedzą, umiejętnościami i pozytywną energią. Grono wolontariuszy aktywnie uczestniczy w życiu placówki i prowadzi zajęcia sportowe, taneczne, warsztaty kulinarne czy lekcje angielskiego.  

Dołączcie do nas! 

Razem możemy więcej!

Rejestracja